O nas

NOWOŚĆ  !! DLA PAŃSTWA STWORZYLIŚMY

PLATFORME PALETOWĄ

Jej celem jest zaproponowanie Państwu najlepszej wyselekcjonowanej oferty na podstawie zdobytego doświadczenia. Doświadczenie wynika z zawiązania współpracy między firmami będącymi już na rynku mającymi doświadczenie i nienaganną reputacje w branży. Pracują one  nad  dobrymi relacjami z klientem zapewniając kompleksową usługę na wysokim poziomie. Będąc już na rynku Wspólnoty Europejskiej od wielu lat dostrzegany potrzebę wyjścia naprzeciw naszym przyszłym klientom proponując im usługę na wysokim poziomie. Dostrzegając problem na rynku paletowym że poziom obsługi wyraźnie stracił standardy uczciwej konkurencji związaną  z przeszacowania wartości usługi , co ma następstwa w szukaniu przez daną firmę oszczędności na pracownikach lub nierzetelnego wykonania swojej umowy.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniu naszych przyszłych klientów stworzyliśmy  Platformę Paletową  reprezentowaną  przez kilka godnych zaufania firm z różnych zagadnień z branży paletowej  które przez swoje doświadczenie będą mogły w pełny zaspokoić Państwa oczekiwania co do realnej oferty oraz uczciwości i jakości wykonania usługi np. mamy w sumie 59 lat doświadczenia.

Firmy z Platformy Paletowej nie powstały dzisiaj łączy je wieloletnia współpraca na wspólnym rynku oparta na wzajemnym zaufaniu i potrzebie uzupełniania się.

Platforma jest w stanie podpisać z Państwem jedną umowę na odbiór wszystkich odpadów w firmie, lub zasugerować ich zagospodarowanie i transport